Pohodlné a komfortní ubytování v Jižních Čechách

Albatros Hotels & Resorts disponuje v regionu Jižních Čech hotely se 140 pokoji typu dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj, v kategorii *** a ****, 3 restauracemi, wellness & spa, konferenčními prostory a rozmanitou sportovní nabídkou.

Hotely Albatros

V samém centru Českých Budějovic byl v červnu 2013 otevřen nový hotel Albatros SPA Hotel VITA**** s nevšedními interiéry a příjemnými terasami. Vyhledávaná lokalita Českých Budějovic, okolí Černé věže, je vzdálená pouhých 300 m. Hotel je ideálním výchozím bodem pro objevování města i jeho turisticky atraktivního okolí. Hotel má k dispozici 75 luxusních nekuřáckých pokojů (166 lůžek) s terasou nebo balkonem, vybavených masivním nábytkem a konferenční prostory s nejmodernější audiovizuální technikou., Pobyt zpříjemní luxusní restaurace Zlaté vejce a služby regeneračního a relaxačního wellnes centra.

Hotel Albatros ACTIVE*** je nový hotel nedaleko centra Prachatic, v těsné blízkosti sportovního areálu. Pro svou polohu, vybavenost a bohatou nabídku služeb je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí poznávat Prachatice a jejich okolí, pro sportovce i k uspořádání různých soukromých a firemních akcí. Hotel disponuje 26 pohodlnými pokoji (81 lůžek) a stylovou restaurací Pilsner Pub, která se postará o jedinečný gastronomický zážitek.

Sphere

Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!